Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
protest był przeciwko mozliwości kontrolowania internetu. Własnie namierzono pedofili którzy kontaktowali sie poprzez internet. Pedofile nie chca by słuzbom wolno było inwigilować internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pro POskie kwiczące świnie ,zabrali wam koryto,
masz literówkę: pro POlskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem oburzona zachowaniem narodowców. Wysłuchałam też "przemówienia" przywódcy Kowalskiego. Przerażającą wizję na najbliższą przyszłość przedstawił, a język, którym się posługiwał w odniesieniu do manifestantów,różnych ludzi, czy byłego Prezydenta Komorowskiego z pewnością podlega przepisom karnym, tym bardziej, że każde niemal zdanie było groźbą, którą w najbliższym czasie chce spełnić. Tak można w tym kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kijowski przyznał że dotychczasowe demonstracje kosztowały już ok.28 milionow złotych ! Ja się pytam : Skąd KOD ma takie pieniądze istniejąc zaledwie póltora miesiąca ???
A nie ma na alimenty???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
"Nasze" dziadziusie idą  ;) oj coraz mniej  ;) słabo coraz słabiej  ;) - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka, emerytowani funkcjonariusze mo i sb oraz ludowego wojska oraz 3/4 ludzi 60+  
"Nasze" dziadziusie idą   oj coraz mniej   słabo coraz słabiej   - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka, emerytowani funkcjonariusze mo i sb oraz ludowego wojska oraz 3/4 ludzi 60+
 
"Nasze" dziadziusie idą   oj coraz mniej   słabo coraz słabiej   - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka, emerytowani funkcjonariusze mo i sb oraz ludowego wojska oraz 3/4 w tej "spontanicznej" demonstracji to ludzie 60+
 
"Nasze" dziadziusie idą   oj coraz mniej   słabo coraz słabiej   - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka, emerytowani funkcjonariusze mo i sb oraz ludowego wojska oraz 3/4 w tej "spontanicznej" demonstracji to ludzie 60+
        Guest, dnia 24 Sty 2016 - 12:24 PM, napisał:   "Nasze" dziadziusie idą     oj coraz mniej     słabo coraz słabiej   - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka   Guest, dnia 24 Sty 2016 - 12:28 PM, napisał:   "Nasze" dziadziusie idą     oj coraz mniej   słabo coraz słabiej   - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka   Guest, dnia 24 Sty 2016 - 12:36 PM, napisał:   "Nasze" dziadziusie idą    oj coraz mniej   słabo coraz słabiej   - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka   Guest, dnia 24 Sty 2016 - 12:46 PM, napisał:   "Nasze" dziadziusie idą     oj coraz mniej    słabo coraz słabiej   - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka   Guest, dnia 24 Sty 2016 - 12:56 PM, napisał:   "Nasze" dziadziusie idą     oj coraz mniej     słabo coraz słabiej   - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka, emerytowani funkcjonariusze mo i sb oraz ludowego wojska polskiego   Guest, dnia 24 Sty 2016 - 1:00 PM, napisał:   "Nasze" dziadziusie idą     oj coraz mniej     słabo coraz słabiej   - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka, emerytowani funkcjonariusze mo i sb oraz ludowego wojska polskiego   Guest, dnia 24 Sty 2016 - 1:08 PM, napisał:   "Nasze" dziadziusie idą   oj coraz mniej    słabo coraz słabiej - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka, emerytowani funkcjonariusze mo i sb oraz ludowego wojska   Guest, dnia 24 Sty 2016 - 1:13 PM, napisał:     "Nasze" dziadziusie idą    oj coraz mniej    słabo coraz słabiej - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka, emerytowani funkcjonariusze mo i sb oraz ludowego wojska   Guest, dnia 24 Sty 2016 - 1:16 PM, napisał:   "Nasze" dziadziusie idą    oj coraz mniej   słabo coraz słabiej - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka, emerytowani funkcjonariusze mo i sb oraz ludowego wojska   PRZEZ CHRZEŚCIJAŃSKIE MIŁOSIERDZIE NIE DODAŁEM PONAD DWUDZIESTU  TAKICH SAMYCH WPISÓW Z POPRZEDNIEGO ARTYKUŁU. Dla jasności, usunąłem emotikony, bo pojawia się komunikat: "Napisano wiadomość z większą ilością emotikon niż to jest dozwolone. Zmniejsz ich ilość."    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Najwyższy czas, aby wykopać od koryt tych zawodowych koryciarzy!! I tu się z pisem całkowicie zgadzam!! Przyrosły im te grube, spasione dupska do stołków,  przyzwyczaili się do kilkudziesięcio tysięcznych pensji za nic nie robienie!!Dupska mają przyklejone do stołków butaprenem i wierzyli głeboko. że nic ich nie ruszy!!  Przyszedł PIS i dostaną kopa!! Mogą, ewentualnie aplikować o pracę, w zarzadzanych przez siebie firmach,  jako gońcy lub sprzątaczki, na umowie śmieciowej!!  Osobiscie, jestem zwolennikiem, całkowitej prywatyzacji mediów, tak jak ma to miejsce w USA.  Tam mediów państwowych nie ma, a demokracja ma się świetnie. Jednak, to co robi PIS, to krok w dobrym kierunku, można powiedzieć: it is better then nothing.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się widzi pawiany pod oknem to trzeba z nimi poigrać w ich stylu, inaczej nic nie pojmą :lol: Popatrzmy na tych manifestujących emerytów, którzy co miesiąc mają dylemat - kupić lekarstwa czy jedzenie? I oni chcą powrotu władzy, która swą polityką społeczną doprowadziła ich do ubóstwa :o Albo na Panią podpisaną "jestem inżynierem" - czy Pani Inżynier wie, że pomimo lat nauki i pracy zarabia mniej niż zmywakowy w McDonalds na wyspach? Albo ten od 3 lat bezrobotny - czy on wie ile ze Skarbu Państwa, czyli od nas wszystkich, a również od niego wyciągnął w ciągu tych 3 lat Wasz prowodyr "niezależny dziennikarz" Tomasz Lis? Wśród protestujących widać też kilka osób w wieku produkcyjnym. Czy oni wiedzą, że władze których tak gorąco chcą powrotu zagarnęły ich przyszłe emerytury z OFE i teraz ich pieniądze marnotrawi ZUS. I klepnął to poprzedni TK, który to wg nich jest "gwarantem poszanowania praw obywatelskich" :o Dalej - widzimy np transparent z hasłem "Jarek warto być przyzwoitym". Czy ci co go niosą z tak wielkim poczuciem misji wiedzą, że to nie Jarek jadł ośmiorniczki za pieniądze lubelskich podatników mówiąc między jedną a drugą "ch..j z tą Polską wschodnią"? Wiedzą? :lol: Czy Pan rowerzysta i wegetarianin wie, że to za władzy w której obronie występuje zniesiono zakaz uboju rytualnego obowiązujący w cywilizowanej Europie, bo ubojnie "znajomych królika" zaczęły przeżywać trudności? Co to jest ubój rytualny możesz zapytać Wujka Google. A może wśród demonstrujących byli też jacyś frankowicze? Czy oni wiedzą, że Wasz Guru swój kredyt frankowy przewalutował już w 2008 roku, natomiast publicznie dalej zapewniał, że frank będzie jeszcze bezpieczny przez wiele lat? Ile zarobiły banki - jego pracodawcy to już tajemnica ich akcjonariuszy i Zarządów. Co do mnie - sam jestem sobie pracodawcą, bo właśnie nie mogłem znaleźć dobrej pracy, nie mam nazwiska znanego w kręgach polityczno-towarzyskich :( Co zaś do Ciebie - Twój poziom świadomości jest podobny do poziomu znajomości pisowni :lol:
Mam pytanie. Czy gdziekolwiek jest powiedziane, że rządy PO-PSL były jedynie słuszne i sprawiedliwe? Nikt starej władzy nie broni bo nie ma czego bronić. Ludziom z KODu nie podobają się działania obecnej władzy i przeciwko temu protestują. Zrozumcie to raz na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poziom kodziarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
A może to nie pozytywna siła a urojenia spowodowane stratą brata? Wydaje mi się, że naprawdę kochał Lecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uważacie, że to się kłóci ze sobą? "narodowcy" zakłócają śpiewanie Hymnu Narodowego. To gdzie ten patriotyzm? W noszeniu flagi na koszulce i w sianiu nienawiści dookoła? To dobra zmiana PiSu ma polegać na "dawaniu kopa" tym co inni? Ja nie chcę rządu, którego celem jest "rozliczanie". Ja nie chcę rządu, w którym głonym celem prac Ministra Obrony jest wyjaśnianie przyczyn katastrofy smoleńskiej. Dzięki wprowadzeniu podatku bankowego rata kredytu, który chciałem wziąć wzrosła o 140 zł. Co miesiąc. Przez 25 lat. To są koszty programu 500 zł dla rodziny. A mnie to będzie kosztować 42 tyś zł. Dziękuję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Enidifidinidiciti !! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółka związana z PiS chce zbudować w Warszawie 36-piętrowy wieżowiec. Działająca blisko od blisko 20 lat firma Srebrna to część finansowego mechanizmu, który stanowi finansowe zaplecze partii Jarosław Kaczyńskiego i pozwala na podtrzymywanie miniaturowej wersji IV RP. Z własną gospodarką, "wojskiem" i mediami.     Jarosław Kaczyński nadal jest jak premier. Wszędzie wozi go limuzyna, a rośli ochroniarze nie opuszczają go nawet w Sejmie, który przecież jest chroniony przez Straż Marszałkowską i BOR. Niemal tak dobrze, jak dom Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu. W latach 2010-2013 ochrona prezesa kosztowała w sumie 3,4 mln zł –ustalił "Newsweek" na podstawie sprawozdań finansowych partii. Ale to nie jedyne koszty zapewnienia Jarosławowi Kaczyńskiemu bezpieczeństwa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wałęsa: Wyrzuciłem Kaczyńskich za milionowe przekręty "Ale przypominam Kaczyńskim, że wymusiłem na nich, by jeden z przekrętów - milionowy - zwrócili pieniądze - i na to powinien być dowód i świadkowie. Duży przekręt zrobili Kaczyńscy, a ja na nich wymusiłem zwrot milionów we właściwe miejsce. Nic więcej nie powiem. To jest tylko na pogrożenie Kaczyńskim: uważajcie, bo byliście w przekrętach pierwsi" - podkreśla prezydent."   http://news.money.pl/artykul/walesa;wyrzucilem;kaczynskich;za;milionowe;przekrety,107,0,272491.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem uczciwym człowiekiem i nie biję się o swoją wolność. Zatem: czy w marszu KOD uczestniczą ludzie, którzy są na bakier z prawem? Czy aż tak ostentacyjnie muszą się obnosić z informacjami, że nie płacą alimentów, dają łapówki, nie płacą podatków? Mam nadzieję, że odpowiednie służby zainteresują się nimi.
Jestem uczciwym człowiekiem i nie boję się o swoją wolność. A zwolenników "dermokracji" zapytam o morderstwa, rozboje i rabunki na polskich ziemianach w 1944 i o spalenie Wąwolnicy 2.05.1946. To wy jesteście sprawcami? O taką "demokrację" walczycie? Mam nadzieję, że odpowiecie za te zbrodnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poziom kodziarzy
Pragnę wyjaśnić pewną nieścisłość. Pani Gasiuk-Pihowicz jest Posłem na Sejm RP z partii .Nowoczesna a nie działaczką KODu. KOD jest apolitycznym ruchem społecznym. Proszę być precyzyjniejszym wstawiając takie komentarze i nie przeinaczać faktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...